معنای آزادی رو هم فهمیدیم!!!!

آی آقای محترمی که در کمال وقاحت میری اون بالا و جلوی میلیونها نفر فریاد میزنی که ایران آزاد ترین و دمکرات ترین کشور جهانه! میخواستم بگم راست میگی ما تا حالا معنی آزادی رو نمی دونستیم.

آزادی یعنی این که هر موقع شما صلاح دونستی اس.ام.اس ها وصل بشه و هر موقع صلاح دونستی قطع بشه.
موبایل هم به همین صورت.
کانالای ماهواره هم که صد البته به همین صورت.
در ضمن هر کاری هم که تو کردی و هر چیزی هم که تو گفتی مردم خفه بشن و سکوت کنن. البته میتونن تو رو تائید کنن و برات کف بزنن و هورا بکشن ولی نه بیشتر.
آزادی زنان هم که معلومه. الان ایران آزادترین کشور از نظر مسائل مربوط به زنانه. یعنی همه ی زنا میتونن هر جور که دلشون خواست لباس بپوشن و آرایش کنن وهر جا که دلشون خواست برن و کلا" حق و حقوقشون از یه مرد خیلی بیشتره. خلاصه هیج مشکلی هم از این بابت نیست و کلیه ی اطلاعاتی که در این مورد وجود داره غلطه و بهتره همه برن از اون جایی که تو میگی اطلاعات بگیرن.
آزادی مطبوعات هم که نگو، اصلا" مگه از این آزادتر هم میشه مطبوعات باشن. اونقدر مطبوعات آزادن که بعد از سه رو شلوغی و بقول خودت اغتشاش در کشور، حتی یه روزنامه هم نمیتونی پیدا کنه که دو کلام حرف راجع به این مساله نوشته باشه.
رادیو تلویزیون دولتی رو هم که وقتی نگاه میکنی حالت تهوع میگیره از این همه دروغ و فریب و تحلیل های وارونه.
اینترنت هم که دیگه آخر سرعته و البته براساس صلاحدید شما میتونه سرعتش از اینم که هست کمتر بشه. همچنین سایتهایی رو هم که تو صلاح میدونی باید مردم ببینن و اصلا" چه معنی داره که مردم برن تو فیس بوک یا بی بی سی یا اصلا" فیلم و عکس بذارن تو اینترنت یا فیلم ببینن؟ هان؟
در ضمن هر کی اعتراض کنه از عوامل آمریکا و اسرائیله و حتما" باید اشد مجازات در موردش اعمال بشه که درس عبرتی باشه برای بقیه ی خائنین.
در ضمن تظاهرات امروز و دیروز و پریروز هم کار یه مشت افراد شکست خورده ی عصبانی و از فوتبال برگشته و خس و خاشاک بود نه کار مردمی که تو حقشون رو پایمال کردی.
اینایی هم که تو خیابونا میریزن و بقول تو اغتشاش میکنن یه مشت افراد فریب خورده ی نا آگاه هستن و در غیر اینصورت خائنن.
مردم هم در صلح و صفا و در کمال امنیت و آرامش دارن زندگی میکنن و هیچ جای نگرانی نیست و هیچ کس هم هیچ اعتراضی نداره.

ولی میدونی چیه؟ با وجود همه ی این حرفات ها بدون که اصلا" مردم ایران رو نشناختی و بازنده ی نهایی خودتی. تاریخ این رو مشخص میکنه.

/ 3 نظر / 13 بازدید
رادیو اگر

آخرین اظهارات احمدىنژاد: تهران در هیچ زمانی مثل امروز،‌ این همه در صلح و صفا و آرامش و دوستی نبوده است.... سندش هم موجوده...!

آرام

این روزها سهم ما درد کشیدن شده ... جواب خون به ناحق ریخته جوان ها رو کی می ده ؟ درد و درد و درد .....