در و دل های من

به نظر من شهامت میخواد که آدم بتونه خودشو بی پرده در معرض قضاوت دیگران قرار بده. توی این مدتی که وبلاگ میخونم و مینویسم وبلاگ نویس های زیادی رو دیدم که بدون ترس از قضاوت دیگران راجع به زندگیشون نوشتن. میدونین بنظر من نوشتن یه جور تخلیه اس و خیلی مهمه که توی این تخلیه خودتو سانسور نکنی.

نمیتونم راجع به خودم قضاوت کنم. فقط یه چیزی رو میدونم که تصویری که وبلاگ من از من ارائه میده یه کمی با تصویر واقعی خودم متفاوت باشه. اینجا من بیشتر از ضعف ها و درد هام حرف میزنم در حالیکه توی زندگی واقعیم آدم خیلی محکمی ام. جوری که تقریبا"‌بیشتر آدما روم حساب میکنن و بهم اعتماد میکنن. ولی من معمولا"‌حرفامو توی دلم نگه میدارم. با کسی درد و دل نمیکنم. شاید چون فکر میکنم اطرافیانم درکم نمیکنن یا نمیخوام ناراحتشون کنم. بعد از رفتن چند از دوستای خیلی صمیمی ام از ایران دیگه حسابی تنها شدم.

داشتم فکر میکردم الان غیر از مادر شوشو که خیلی باهاش صمیمی ام و البته خیلی از چیزا رو بخاطر اینکه ناراحت نشه بهش نمیگم،‌ دیگه تقریبا"‌هیچ دوست صمیمی ای توی ایران ندارم که باهاش درد و دل کنم. البته این قضیه باعث شد که خیلی به خدا نزدیک تر بشم و حرفامو با خودش بزنم. بعدشم این وبلاگ شده فضای امنم.

ولی نمیدونم چرا اینجا هم باز باز نیستم و بازم خودمو سانسور میکنم.

خیلی چیزا هست که نمیشه با بنده های خدا گفت. خود خود خدا بهترین کسه برای درد و دل کردن. امتحان کنید. حتما"‌جواب میده.

راستی دلم میخواد تصویری که از من برای خودتون ساختین بهم بگین. نمیخوام ازم تعریف کنین ها. جدی میگم.

ایرادامو بگین. بنظرتون من چه جور آدمی ام؟

/ 18 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دوست من

ببخشید که غلط دیکته ای داشتم به نظر من به دلایل زیادی شما از اعتماد به نفس زیادی برخورداید و انسان با گذشتی هستید واقع بین و مهربونید همسر و مادر مسئولی هم می باشید شاید بینش شما به آینده ضعیف باشه در این صورت چون انعطاف پذیرید اگر مشاوران و دوستان دلسوز عاقل و دنیا دیده ای داشته باشید موفق خواهید بود من خیلی جدی گرفتم سئوال شما رو نه؟![لبخند] خیلی پسندیدم نوع سوال و تیپ مطلبتونو[گل]

دوست من

عید غدیر بر شما بسیار مبارک باد[گل] به جشن غدیر در وب من شرکت کنید منتظرت میمانم دوست من[گل]

دوست من

سلام اول از همه بگم که شما تنها نیستی من اگه قبول کنی یکی از دوستان ایران شما هستم[لبخند][قلب] ودر اینجا دوستان واقعی زیادی داری چون همه بی غزض برات نظر میدن و دوستت دارن مطالب شما همیشه بی ریا و دلنشینه[گل]

نلی

به نظر من خیلی مهربون هستی و قلب بزرگی داری. این رو به از نظرهایی که توی وبلاگ قبلیم و همچنین فعلیم گذاشتی حس کردم. همیشه شاد و خندان باشی.

تولدی دیگر

چرا میپرسی که ما چی فکر می کنیم؟ چرا برات مهمه؟ این وبلاگ خونه توئه. جایی هست که توش تخلیه بشی. به فکر ما فکر نکن. فقط به این فکر کن که نوشتن اینجا چقدر آرومت می کنه. منم بعضی وقتها دلم می خواد بدونم دیگرون چی فکر می کنند. راستشو بگم بعضی وقتا اصلا دلم می خواد که تائیدم کنند و بگن که من چقدر ماهم[چشمک] ولی با خودم مبارزه میکنم. نگذار که حس خوب خالی کردن خودت توی این صفحات الکترونیکی رو از دست بدی.

روشن

اصلا ضعیف به نظر نمی رسی برعکس اتفاقا تصویر بیروز مندانه و قوی از خودت به تصویر کشیدی حتی با طرح همین سوال

نلی

دریاجان به نظر من فعلا از شیردادن به سفیدبرفی حسابی حال کن بعدا سر فرصت این این کار رو بذار در اولویت اول. که دیدن نتیجه اش خیلی لذتبخشه.

آرام

دریا جانم ، اتفاقا، برداشت من اینه که تو خیلی هم محکمی و مهربون . این کاملا از پشت نوشته هات پیداست ..... خوب و خوش باشی عزیزدلم .

رنگین کمون سفید

دریا جون صفحت برام باز نمیشه!![ناراحت] تونستم ارشیوتو باز کنم فقظ!! چرا اینجوری شده[سوال]

هانیل

سلام عزیزم پست فرشته های هنرمندت صفحش خالی نشون میده درستش کن به همین خاطر من اومدم اینجا کامنت گذاشتم