من بی دین!!!

خدایا چطوری میشه خون این همه آدم بی گناه روی زمین بریزه و هیچ اتفاقی برای عاملان این قضایا نیفته؟؟؟ چطوری میشه دل این همه مادر بشکنه و آب از آب تکون نخوره؟؟ چطوری میشه این همه ظلم و تعدی و بی عدالتی رو دید ولی به زندگی عادی ادامه داد؟؟

خدایا اصلا" دارم به همه چیز شک میکنم. کاش اسمم مسلمان نبود. من از دینی که به اسمش این همه جنایت میشه بیزارم. من از مسلمانی بیزارم. من از شنیدن داستان عاشورا بیزارم چون هر روز داره توی کشورم اتفاق میوفته و بعد مردمم در کمال حماقت اون رو میشنوند و گریه میکنند برای هزار و چهاصد سال پیش. غافل از اینکه این داستان همین حالا داره در جلوی چشمان همه ی دنیا اتفاق میوفته.

من از خودم و همه ی ایرانی های ترسو و بزدل بیزارم که این همه جنایت رو میبینیم و بخاطر مصالح خودمون سکوت میکنیم. خدایا ترسوتر از ما هم در دنیا هست؟؟ خدایا این چه دینیه که همه رو از وطن فراری داده؟ جوونای شجاعمون رو یا توی زندان کرده یا زیر خاک؟ این چه دینیه که بخاطرش آدم میکشن؟ این چیه که انسانیت رو از یادمون برده!!!

خدایا باور کن من دیگه اصلا" نمیخوام هیچ دینی داشته باشم. مگه نمیشه همینطوری مستقیم باهات حرف زد. دستت درد نکنه ولی خواهشن دیگه هیچ پیامبری رو برای هدایت ما نفرست. همین چندتا برای کشتار همه ی انسان ها کافین.

/ 6 نظر / 14 بازدید
سارا

کاملا حرفت رو می فهمم عزیزم و این حس ها به من هم دست می ده ولی من جور دیگه ای به خدا گله می کنم خدایا چرا دینت را ملعبه دست فرصت طلبانی کردی که با نام اسلام همه حور جنایتی مرتکب بشن خدایا چرا دینی که همش مهربانی و دوستی و عدالته باید به دست این ناجوانمردان تبدیل به دین ظلم و ستم و خونخواری بشه چرا دینی که ازادی درونش حرف اول را می زنه را تبدیل به اسارت و بندگی و بردگی کردن خدایا کی قراره از مردمی که دیندار بودن از دینت از راهی که برای نجات انسانها قرار دادی دفاع کنی و از دست این جنایت کاران نجاتش بدی؟ خدایا داره دیر میشه مردم کشور م را از بیداد ستمگری نجات بده [قلب]

Mana

حرف دل من رو زدی در مورد دین و همچنین عاشورا... خیلی موافقم.

Mana

rasty shoma Vancouvr hastin? aghar hastin dosst daram bebinametoon

نرگس

سلام.خسته نباشيد ببخشيد بدون دعوت اومدم .وبلاگ جالبي داري تبريك ميگم منم وبلاگم تازه تاسيسه خوشحال ميشم بهم سر بزني. به اميد ديدار

هانیل

ما میدونیم که این دین نیست در پس دین پنهان شدن برای رسیدن به اهدافشون هست