سرزمین پینوکیو

سلام به همه ی دوستای گلم. تازه برگشتم و هنوز تو حال و هوای سفرم.

خداییش هم عجب سفری بود. از اون مسافرت ها که اصلا"‌دلت نمیخواد تموم بشه. جدی میگم ها. اصلا"‌ دوست نداشتم برگردم.

رفته بودیم ترکیه. یه شهری به اسم کوش آداسی و هتل آکوا فانتازی. یه هتل فوق العاده زیبا با امکاناتی عالی. طبیعت زیبا و دوست داشتنی که در ساحل دریای اژه قرار داشت باعث میشد هرگز از اقامت اونجا خسته نشی. رستوران های هتل هم عالی بودن. یعنی حساب کنین ما 24 وعده غذا اونجا خوردیم و اصلا" از خوردن غذاها خسته نشدیم و دلمون رو نزد.

یه پارک آبی خیلی خوب هم داشت. که ما تقریبا" هر روز بهش سر میزدیم. خلاصه انکه برنامه ی ما در هشت روز گذشته از این قرار بود.

صبح ها صبحانه و بعدش پارک آبی و شنا، ظهر نهار و چرت بعد از ظهر و بعدش دوباره شنا و پیاده روی و نشستن توی ساحل و نگاه کردن به دریا. بعدش شام و پارتی تایم بچه ها و بعدشم شو تایم های مختلف و دوباره ساحل دریا  و خواب.

خلاصه زندگی شده بود مثل زندگ پینوکو که رفته بود ه شهری که همش از صبح تا شب بازی و تفریح و خوشگذرانی بود.

سفید برفی خانم هم هر شب که شامش رو میخورد می گفت مامان بریم نانای کنیم. و میرفتیم پارتی تایم بچه ها و کلی بچه مون میرقصید. شازده کوچولو هم صبح تا ظهر میرفت کیدز کلاب و کلی بازی و تفریح میکرد.

بهترین قسمت قضیه وجود یه اسکله توی ساحل بود که دم دمای غروب وقتی میرفتیم اونجا من بهترین حس ممکن رو پیدا میکردم. در حالیکه باد توی موهام میپیچید به صدای آب گوش می کردم و به امواج زیبای دریا نگاه میکردم و مثل همیشه یه حس آرامش عجیبی توی وجودم زبانه میکشید و من دوباره مطمئن شدم که بالاخره من جایی زندگی خواهم کرد که بتونم هر وقت دلم برای دریا تنگ میشه بهش سر بزنم. 

یه کار با حالی که این دفعه کردم این بود که اصلا" خرید نرفتم و چون اصولا" از خرید کردن خیلی خوشم نمیاد این قضیه خیلی بهم مزه داد. در طول این هشت روز ما فقط سه ساعت از هتل بیرون رفتیم اونم برای دیدن  دوتا از اثار باستانی اونجا. شهر افه سوس که یه جایی مثل تخت جمشید خودمونه و خیلی زیباست و خانه ی حضرت مریم که فضای خیلی مقدسی داشت.

یه عکس هم از خودم توی اون اسکله براتون میذارم که امیدوارم بتونین اینجا ببینینش و حال خوب منو دریابین. در ضمن اگه خواستین چند تا عکس هم از هتل داشته باشین برین اینجا.

پ . ن ١: نتونستم براتون عکس بذارم. تاینی پیک فیل تره و با فیل تر شکنی که من دارم هم کار نمیکنه. میتونین جا دیگه ای رو معرفی کنین که بشه عکس آپ لود کرد؟

پ .ن٢: بالاخره تونستم عکس رو آپ لود کنم./ 10 نظر / 8 بازدید
دختر و پسرا

سلام امیدوارم سفر خوش گذشته باشه حاصل این سفر چی بود براتون؟ تعطیلات؟

پرستو

سلام سلام. رسیدن به خیر. خیلی دلم برات تنگ شده بود دیگه... چه خوب که انقدر خوش گذشت. واقعا اینهایی که گفتی شبیه همون پینوکیو بود!!! من سایت برای آپلود عکس سراغ ندارم دیگه ولی برای ارسال چرا!![چشمک]

پیمانه

چقدر خوبه که اینقدر خوش گذشته.

نلی

[لبخند]خوشحالم که خوش گذشته. عکست هم خیلی قشنگ بود.

دوست من

سلام به به دريا خانوم گل .........خوبي شما؟ اين چه سواليه كه من مي پرسم ! معلومه كه خوبي الهي شكر كه خوش گذشته انشالا در اينده باز هم از اين مسافرتهاي شيرين و رويايي همه باهم براتون پيش بياد[گل] عكسها ديدني و قشنگ بودن مخصوصآ عكس شما كه دست عكاس هم درد نكنه![چشمک]

دوست من

التماس دعا به شما همه ي لحظه ها امتحانست و ما بي خبريم خوش بحال شما كه شاگرد اولي و در جلسه امتحان حضور داري[لبخند][قلب][گل]

پریسا

سلام. رسیدن بخیر. خوشحالم که خوش گذشته و انرزی خوبی گرفتی. کاشکی ایْن تجربه ها رو آدم می تونست نگه داره و دوباره توش زندگی کنه.

پرستو

آهای.... دوست ما پینوکیو شده و دزدیدنش!! کجایی تو؟؟؟ عکست چه ناز بود.

سارا

خوشحالم که اینهمه بهت خوش گذشته

هانیل

سلام خوشحالم حه بهتون خوش گذشته از روی عکستون معلوم بود که چه جای آرامش بخشی بوده همیشه به سفر و شادی[ماچ] آدرسم جدیده