تولد

دوشنبه یعنی دیروز هم روز هالوین بود هم تولد سفید برفی. البته من تولدشو یکشنبه که تعطیل بود گرفتم.

طبق معمول دوستامونو دعوت کرده بودم و بچه ها هم با لباس هالوین بودن. دوست عزیزم هم براش یه کیک خیلی خوشگل که صورتی بود و روش هم یه تاج پرنسس داشت درست کرده بود. سفید برفی هم فیری شده بود. لباس سبز که توی دامنش چراغ روشن میشه با دوتا بال و تاج و عصا.

خلاصه کلی بهمون خوش گذشت. دیشب هم راه افتادیم و رفتیم تریک اور تریت. خیلی جالب بود. مخصوصا" تزئینات خونه ها و رفتار مردم که چقدر دوستانه بود. پارسال اصلا" تو حال و هوای هالوین نبودم ولی امسال خودمم جادوگر شده بودم و کلاه گیس صورتی گذاشتم و کلاه جادوگری دوستم رو هم قرض گرفته بودم. خلاصه برای خودمم جالب بود.

جالبیه قضیه اینجاس که ما خودمون تو ایران تقریبا" همین رسم رو بصورت قاشق زنی داریم که البته مثل بقیه چیزا هیچی ازش باقی نمونده به غیر از خشونت.

توی شرکت هم همه با لباس هالوین اومده بودن و کلا" خیلی بامزه بود. هر چند که اینجا کلا" همیشه کار هست و هیچ وقت آدم بیکار نمیشه.

بگذریم.

اوضاع به غیر از مریضی سفید برفی خوبه. بعضی روزا حالش خیلی بده که اون روزا یکی باید بیاد منو جمع کنه چون خودم حالم بدتر از اون میشه.

کارم سخته و زیاد و همش باید یاد بگیرم. ولی هر وقت میام غر بزنم یاد این میوفتم که چقدر وضع کار اینجا خرابه و خیلی ها آرزوی کار پیدا کردن دارن.

خلاصه اینکه زندگی داره با شتاب و یکنواخت میگذره. منم دارم سعی میکنم که طعم لحظه های با هم بودن رو بچشم و البته بعد از هر بار بالاترین خوندن یا کلا هر خبری درباره ی ایران خوندن بشدت به خودم میگم که نه اصلا" نباید برگردم :(

/ 5 نظر / 9 بازدید
من

تولد سفید برفی نازنین را بهت تبریک می گم عزیز مهربونم [ماچ][قلب] جشن های ملی کشور ما هم کم نیست ولی متاسفانه سران مملکتمون فکر می کنن هر جشن ملی مخالف با دین اسلامه [ناراحت] منم می گم به برگشت به این زودی فکر نکن اونجا هر جور باشه از ایران بهتره

پریسا

تولدش مبارک! امیدوارم حالش هم بزودی و کاملا خوب بشه.

رها

سلام عزیزم.خیلی ممنون زا حضور پر مهرت

پگاه

تولد سفید برفی مبارک. روزهاتون به کام و خوش.

مریم

تولد رز مینیاتوری نارنجیت مبارک باشه[گل]