شکلات

شوشو برگشت. خدا رو شکر. با یه بغل دلتنگی. و یه بغل هم سوغاتی های جورواجور.

میگما اگه از این بعد من اینجا ضجه هم زدم و از شوشو گله و شکایت کردم،‌ شما دوستای نازنینم،

بشنوین ولی باور نکنین.

چرا که ظاهرا"‌من وقتی عصبانیم مثل خیلی از آدمای دیگه روی نکات منفی زوم میکنم و یادم میره که من و شوشو چقدر همدیگرو دوست داریم و چقدر به هم وابسته ایم.

در واقع زندگی منم مثل خیلی از زندگیای دیگه نقطه ضعفهایی داره ولی یه چیزی که همیشه اون نقطه ضعف ها رو میپوشونه تعهد و عشقیه که بین من و شوشو جریان داره و توی این یازده سال زندگی هرگز از بین نرفته و این همون چیزیه که من رو دلگرم میکنه به این زندگی.

خلاصه اینکه برگشت شوشو مثل همیشه دلخوریها و ناراحتی ها رو شست و با خودش برد.

ولی دو روز بعد از برگشتش سفید برفی مریض شد. اونم چه مریضی ای که چشمتون روز بد نبینه. دل درد و استفراغی که هنوزم ادامه داره. حالا این بچه همینطوریش پدر منو در میاره غذا بخوره حالا حساب کنین الان دیگه در چه وضعی ایم.

شکر خدا امروز خانم بردارم اومد و توی نگهداری سفید برفی و درسای شازده کمکم کرد وگرنه فکر کنم الان جنازم این وسط بود. با اینحال سطح انرژیم خیلی پایینه و برای جبران مجبورم هی شکلات بخورم. باور کنین مجبورم اصلا"‌دست خودم نیست. یه دفعه به خودم میام میبینم که یه مشت شکلات تو دهنمه. شوشو هم که میدونه من عاشق شکلات تو هر سفرش انواع و اقسامشو میاره. اینه که همیشه تو یخچال مدل به مدل شکلات هست. جدیدا"‌تو یه مقاله ای خوندم که محققین فهمیدن که شکلات میتونه در درمان افسردگی بسیار مفید باشه. باور کنین من در مورد خودم کاملا"‌میفهمم که وقتی نگرانم یا ناراحتم یا خسته ام عجیب بدنم به شکلات نیاز پیدا میکنه. مثلا"‌همین الان فکر کنم چهار تکه شکلات رو خوردم. حالا از صبح تا حالا فکر کنم یه ده دوازده تکه ای خوردم. خلاصه اینکه میترسم این شکلات خوردن کار دستم بده. حالا درسته چاق نیستم ولی فکر کنم اگه همینطوری ادامه بدم ...

میگم برای اینکه من مجبور  نشم اینقدر شکلات بخورم تو رو خدا دعا کنین این سفیدبرفی زودتر خوب بشه.

/ 5 نظر / 19 بازدید
پریسا

در مورد معجزه ی شکلات کاملا باهات موافقم. به منهم خیلی انرژی میده. خوشمزه هم که هست و آدم رو کیفور میکنه. خوشحالم که شوشو خان برگشته. در مورد گله هایی که کرده بودی هم, مادربزرگم یک حرفی همیشه در مورد اختلاف زن و شوهر میزد که "زن و شوهر دعوا کنن, ابلهان باور کنن" بیشترش میاد و میره. این وبلاگ هم جایی برای تخلیه اش دیگه. امیدوارم که دخترک هم تا الان حالش بهتر شده باشه. همیشه خوب و خوشحال باشید.

پرستو

[نیشخند] خیلی خوشحالم! خوب کاملا واضح و مبرهن است که موضوع اونجوریها هم که اینجا خالی میکنی نیست!! اما... ایشالا راهی پیدا میکنی که دیگه انقدر توی ذهنت هم بزرگ جلوه پیدا نکنه. از قول من هم به آقاتون سلام برسون. شکلاتها هم نوش جانت! اما چون تاثیر مثبتش شاید مقطعی و حتی ظاهری باشه یه فکر اساسی بکن برای تقویتت خانومی.[ماچ]

زنجبیل

نه ! من به خاطر خوردن شکلات زیاد زخم اثنی اشر گرفتم . انقدر نخور . فشار خونم میبره بالا . تازه رو هورمونهای زنونه هم یه اثر بدی داره که الان دقیقا یادم نیست چی بود . فکر کنم رو تخمک ها بودم . نمیدونم دقیقا . به هر حال اگه یه خوبی داره صد تا ضرر داره . زیاد نخور .

صدف

سلام خانومی سوغاتیا نوش حونت. راستش شکلات به مقدار کم برای قلب خوبه. ولی نمیدونم برای افسردکی خوب باشه. حالا از کدوما هست؟[زبان] حالا من به پاستیل معتادم از اون هاریبو ها عاشقشونم اصلا نباید تو خونه باشه

آرام

[بغل][قلب][ماچ] این برای اون موضوع اولی . ایشالله سفید برفیت هم زود زود خوب می شه و تو هم رو به راه می شی. سوغاتی ها هم نوش جونت باشه ... شاد باشی عزیزم.