بزرگ بودن

باید خیلی بزرگ باشی که عاشق کسی باشی و آزادش بزاری. باور کن که آزادی بزرگترین هدیه ایه که یه عاشق میتونه به معشوقش بده و در لوای این دهندگی خودشم بزرگ بشه.

باید بزرگ باشی که وقتی عاشق کسی هستی و اون میخواد راهی رو بره که از راه تو متفاوته بتونی یا انتخابی رو بکنه که با سلیقه ی تو متفاوته یا تجربه ای رو بکنه که با ارزشهای تو در تضاده، با نهایت محبت و احترام آزادش بزاری و بازم دوستش داشته باشی.

مهم نیست که معشوقت کیه؟‌همسرت،‌فرزندت،‌پدرت، مادرت یا ....

چند درصد آدما اینقدر بزرگن؟ آیا همین اسیر کردن معشوق نیست که عشق رو به مرداب تنفر میکشونه؟

/ 17 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
هانیل

مادر جون ناراحت کجا بود پست طنزه نوشتم همگی بخندیم ده دقیقه حرص خوردم یک هفتس دارم میخندم[نیشخند]

فيروزه مامان روژان

سلام دریا جون متاسفانه درصد این ادم ها خیلی پایینه . این موضوع خیلی تو ایرانشایعه که ادم ها دیگران رو تو انتخاب راه ازاد نمی ذارن و می خوان نظرات خودشون رواعمال کنن. مخصوصا در مورد زوجها . حتی این دوست پسرهای جدید هم شنیدم تا یه روز دوست می شن روز بعد به ادم غیرت پیدا می کنن و می گن هر کاری ما می گیم باید انجام بدی. عجب رویی دارن به خدا

ساناز

عزیزم ممنون که به من سر زدی امیدوارم که سایه پدر عزیزت همیشه بالای سرت باشه [گل]

مهربانو

واقعا" بزرگي و بزرگواري ميخواد [گل]

آرام

می دونی عزیزم خودخواهی آدم ها مانع می شه که آدم عزیزش رو راحت بگذاره و آزاد تا به خواسته ش برسه . دقیقا انسان باید به این درک رسیده باشه ، تا بتونه اینطور رفتار کنه . خیلی زیاد هستند کسانی که با عشق زیادشون، فرق نمی کنه به همسر، به فرزند، زنجیر می اندازند به پاشون و مانع رشدشون می شند ..... ممنون از لطفی که به من داری عزیزدلم .

منیژه

سلام ، خیلی سخته . باور و تمرین می خواد[گل]

غزال

دریای مهربون من من که خودم هنوز به این مرحله نرسیدم واقعا خیلی بزرگی می خواد . راستی دیگه کافی شاپ نرفتی با شازده کوچولوت ؟[چشمک]

محمد

سلام وبلاگ خوبی دارین .من تازه شروع کردم .پس برای بهتر شدن وبلاگم منتظر نظرات شما هستم با تشکر محمد

غزال

دریا جان سلام امیدوارم که خوب و خوش باشی عزیزم . [گل]