جای درست

این روزا داره تند تند میگذره و من دلم میسوزه که چرا من وقت نمیکنم بنویسم. یه چیز عجیبی تو زندگی ما جربان داره. یه چیزی که به لطف حضور در کانادا داریم تجربه میکنیم. یه جور محبت و دوست داشتنی که خیلی نرم و لطیف و با حداقل تنش ها درجریانه. این روزا وقتی خسته میشم فقط به خودم یادآوری میکنم که من درمسیر درست زندگی ام قرار دارم . همین به من آرامش میده. دیگه هیچ کدوم از اتفاقات زندگی برام چرا نداره و میدونم که در پس همه چیز حکمتی زیبا نهفته است.

دیشب تولد شازده کوچولو رو گرفته بودیم و به من خیلی خوش گذشت. بودن با جمعی که دوستشون داریم و از بودن باهاشون لذت میبریم. کلی رقصیدیم و من با وجود اینکه از روز قبلش سرمل خورده بودم و سخت مریض بودم ولی راحت گرفتم و همه چیز هم خوب برگزار شد. یه دوست خوبم هم برای شازده کوچولو یه کیک خوشگل درست کرده بود که شخصیت مورد علاقه اش بود. با خودم فکر میکنم کارایی که یه دوست برای آدم میکنه خیلی موقع ها فامیل ها نمیکنن. اونم بدون منت.

سفید برفی اینجا حسابی همبازی داره و بخاطر همین هم توی مهمونی ها خیلی بهش خوش میگذره. یادشازده کوچولو میوفتم که چقدر همیشه هرجا میرفتیم تنها بود توی این سن که بود.

کارم خدارو شکر خوبه. یه روزایی خیلی کار دارم. یه روزایی بیکارم. بیشتر دارم یاد میگیرم و بازم میدونم که من در جای درست زندگی قرار دارم.

با شازده کوچولو رابطمون خیلی بهتر شده. با خودم فکر میکنم اگه ایران بودیم دائم داشتم باهاش میجنگیدم که بخون و چرا کم شدی و چرا درس نمیخونی و...اینجا زندگی سالم و طبیعیه. هر کی هم اهل درس و دانشگاه باشه راه براش بازه بازه.

دیشب برای بچه ها کادوهای کوچولو خریده بودیم که آخر شب بهشون بدیم. برای سفید برفی هم انگشترهای کوچولوی پلاستیکی خریده بودیم هشت تا انگشتر که همه رو دستش کرد و تا صبح باهاشون خوابید. حالا هم عین یه دسته گل بیدار شده و پریده توی بغل من.

دوستای خوبم همتون رو میخونم ولی ببخشید اگه کامنت نمیذارم آخه با آیفون میخونمتون و کامنت گذاشتن با آیفون کار سختیه.

/ 3 نظر / 19 بازدید
من

تولد شازده کوچولو را بهت تبریک می گم [ماچ] خدا را شکر که همه چیز همونطوره که باید باشه[قلب]

میر ... شرح بینهایت

http://karimimir.blogfa.com/ سلام به دریا خانم چه خوبه اگر همه این کارها رو بکنند اين متن توهين به كسي نيست سياسي هم نيست فقط بیانگر بیماری فرهنگی است .... براي هم بفرستيد و فكر كنيد شايد اين فكر كردن مقدمه تغيير باشد. به اميد آن روز اول : ایرانی ها شبی یک ساعت به عملکرد آنروزشان بیاندیشند . دوم : ایرانی ها قبل از پرتاب فحش به بیرون ، دهانشان را ببندند و تا بیست بشمرند.بخصوص وقتی توی خیابان و جلوی دیگران هستند ۳ ۴ سیزدهم: به نمایشگاه کتاب اگر می روند برای (کتاب) بروند. به خیابان فرشته می روند برای (عبور) از خیابان فرشته باشد. و در کل به هر قبرستانی می روند برای خاطر (همان قبرستان) باشد. چهاردهم: این آخری از همه سختتر است و اینكه دروغ نگوییم . همانطور كه فكر می كنیم عمل كنیم. فراموش نكنیم ریا كه اكنون عادت و عرف جامعه شده است درواقع یك بیماری اجتماعی است بپذیریم ایران می تواند همچون گذشته بهترین باشد. ایران وایرانی لیاقت این بهترین بودن را دارد. بپذیریم برای اینکه ایران خوب شود باید خودمان خوب باشیم ادامه مطلب

پگاه

تولد شازده کوچولو مبارک.خوشحالم که راهت رو پیدا کردی