تولدت مبارک

سفیدبرفی عزیزم خدا رو هزاران بار شکر میکنم که در نهم آبان هزار و سیصد و هشتاد و شش، یه موجود زیبا و مهربون و دوست داشتنی مثل تو رو بهم هدیه داد.عزیز دلم تولد تو خوشبختی منو کامل کرد.

تویی که هر وقت در آغوشت میگیرم قلبم سرشار از عشق میشه و تمام گره های وجودم باز میشه. تویی که تمام معصومیتت شفاست. تویی که وقتی بهم میگی "مامانش جونم"‌پرواز میکنم و احساس میکنم تمام دنیا مال منه. تویی که شبا وقتی بهم میگی :"عسل جونم بخون،‌میخوام بخوابم" و منم سرتو میذارم روی شونه ام و راهت میبرم،‌ احساس میکنم دلم میخواد این لحظات هیچ موقع تموم نشه.

دختر نازم دلم میخواد طوری بزرگت کنم که به انسان بودن و به خصوص به زن بودن خودت افتخار کنی. باور داشته باشی که عشقی که خدا در وجودت قرار داده قدرتمند ترین وسیله در دستان توست که میتونی باهاش به همه ی آدما خدمت کنی. میخوام ایمان داشته باشی که عشق و مهربونی و زیباییت قدرته نه ضعف.

میخوام خودتو باور داشته باشی و به خودت افتخار کنی نازنینم.

تولدت مبارک.

قربون اون شمع فوت کردنای دیشبت برم که هزار بار گفتی "دوباره فوت کنم"


/ 8 نظر / 11 بازدید
زنجبیل بانو

الهی چقدر قشنگ نوشتی . صد در صد سفید برفی با داشتن مادری مثل تو طن بزرگی میشه[گل]

دوست من

سلام و صد سلام و بوسه نثار سفید برفی عزیز که سالگرد دومین سال شکوفا شدنش در 9 بهمن ماه ست تولدش مبارک الهی خوشبختی و موفقییتش رو ببینید [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] این 14 گل رز به نام نامی 14 معصوم هدیه به خانواده ی شما

پریسا

تولد خانوم کوچولو مبارک باشه. انشالله به سلامتی زیر سایه ی پدر و مادر بزرگ بشه.

مريم

تولد دختر گلت مبارك عزيزم. سرافراز و تندرست باشه در پناه حق.

راما

تولدش مبارک[گل] انشاالله جشن تولد 120 سالگی. امیدوارم در پناه خداوند و زیر سایه پدر و مادر مهربونش جشن موفقیتهای بزرگشو بگیره

آرام

[لبخند][گل]تولدش مبارک . 120 ساله باشه و سعادتشو ببینی ... ببوسش ...

پرستو

[دست][دست] چقد دلم میخواد این مامان مهربون رو از نزدیک ببینم.[بغل]

انا

تولد سفید برفی خوشگل مبارک