فرشته هاي كوچولوي من

سال نو مبارک

امسال هم مثل پارسال آروزهای سال جدیدم رو روی کاغذ خواهم آورد. همه ی آرزوهامو. حالا که به لیست آرزوهای پارسالم نگاه میکنم، میبینم که به خیلی هاشون رسیدم و چندتاشون هم دیگه آرزوی من نبودن و ازشون عبور کردم و یه چندتایی هم دم دستم هستن و به دست آوردنشون اونقدر بدیهی شده که خیلی برای گرفتنشون عجله ندارم.

توکل به خدا.

سال نو رو ایران نیستم. اولین سال نوییه که اینجا نیستم. اولین باره که پای سفره ی هفت سین توی خونمون و جلوی تلویزیون نخواهم بود. ولی مطمئنم که هر کجا که باشم لحظه ی تحویل سال برام مقدسه.

فردا شب دارم میرم مسافرت. بیشتر از همه شازده کوچولو خیلی ذوق داره برای این سفر و دائم با یادآوری مسافرت ذوق میکنه. اونقدر برام جالبه اینهمه ذوق و شوقش. البته منو شوشو هم بعضی موقعها که خیلی شیطونی میکنه اذیتش میکنیم و میگیم: آهان مثل اینکه نمیخوای بیای؟ و خلاصه اونم خیلی حالش گرفته میشه. چشمک البته کل قضیه یکی دو دقیقه بیشتر طول نمیکشه و برامون تبدیل شده به یه فان. نیشخند

میخواستم همتون بدونین خیلی برام عزیزین. اونقدر که محرمانه های من پیش شماست. اونقدر که نبودن باهاتون برام سخته. اونقدر که با شادیتون شادم و با غمتون غمگینم. اونقدر که تمام سال گذشته برام حضور داشتین.تمام اونایی که توی صفحه ی من لینکید و یه جورایی باهاتون مرتبطم و اونایی که لینک نیستید ولی بهتون سر میزنم و اونایی که نمینویسید ولی میدونم به اینجا سر میزنین و گاه و بیگاه پیغام میذارید.

نمی خوام اسم ببرم. خودتون میدونین که تک تک تون توی ذهنمید. بخصوص اون عزیزایی که امسال شرایط زندگیشون خاصه و من بیشتر از بقیه براشون دعا میکنم.

سال نوی همتون مبارک. براتون آرزوی سلامت جسم و جان توام را دارم. آروزی شادی ، آرامش و فراوانی و عشق و ... در تمام لحظات زندگی.

سال نو مبارکقلبقلبقلب

پيام هاي ديگران ()        link        یکشنبه ٢٥ اسفند ۱۳۸٧ - دريا